omega

Oferta


Trening personalny

Trening Personalny jest to rodzaj indywidualnych zajęć z Trenerem, w których poprzez wywiad, wstępne pomiary i określenie potrzeb klienta, dobiera i na bieżąco koryguje metody treningowe, w celu osiągnięcia zamierzonego celu.

Trener Personalny umawia się indywidualnie z klientem i jest do dyspozycji przez cały czas trwania treningu, który powinien być precyzyjnie dobrany do oczekiwań trenującego.

Tego typu zajęcia są skierowane zarówno do osób zaczynających swoją przygodę z salą ćwiczeń, mając na celu obserwacje i wyeliminowanie ewentualnych przeciwwskazań do pewnych metod treningowych, jak i ukierunkowanie na określony rodzaj ćwiczeń i nauczenie poprawnych nawyków, ale również do osób z dłuższym stażem treningowym. W drugim przypadku, Trening Personalny pozwoli wychwycić dotychczasowe błędy, treningowe i ewentualnie wskaże nową, skuteczniejszą metodę do osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

Sale Fitness
Dla zagwarantowania maksymalnego komfortu ćwiczeń nasza  sala fitness została wyposażona w starannie dobrane urządzenia najnowszej generacji umożliwiające naukę tańca, gimnastykę, aerobic i wszelkie inne formy ruchu związane z muzyką.
 
Dzięki ogromnym lustrom i świetnemu oświetleniu można dokładnie obserwować wykonywany ruch i korygować ewentualne błędy. W pełni profesjonalne, a  jednocześnie niezwykle przytulne sale są miejscem, które pozwoli Wam spędzić ciekawie i aktywnie wolny czas. (póżniej wstawimy zdjęcia)
W strefie siłowej klubu możemy skorzystać z roweru treningowego, a także bieżni i orbiterków.
Strefa treningu obwodowego

W pierwszej fazie treningu, dla osób początkujących proponujemy strefę treningu obwodowego. Dysponujemy maszynami , na których można trenować każdą partię mięśniową, tzn.: plecy, brzuch, nogi, klatkę piersiową, triceps i biceps. Trening wprowadza i przygotowuje organizm do kolejnych etapów treningu siłowego.

Jest to kilka stacji, w tym wypadku na wzmocnienie wszystkich grup wyjściowych. Trening wprowadzający i przygotowujący organizm do  kolejnego etapu treningu siłowego, polecany wszystkim, którzy po raz pierwszy przychodzą do klubu i nie chcą od razu rzucać się na głęboką wodę.

Siłownia
Strefa maszyn siłowych
Maszyny są znakomicie wyprofilowane i przystosowane do ćwiczenia wszystkich grup mięśniowych, począwszy od klatki piersiowej po mięśnie proste i skośne brzucha. To także wyróżnia nas spośród innych klubów fitness: w nich mięśnie skośne brzucha zostają trochę z boku, a my mamy urządzenia przydatne do ich kształtowania.

Każda osoba przychodząca do klubu może skorzystać z porad trenerów. Zazwyczaj, na samym początku jest to 15 minut krótkiego wprowadzenia w specyfikę treningu siłowego. Następnie instruktor proponuje ćwiczenia i rozpisuje plan treningowy, a później doradza danej osobie na każdym etapie treningu. Na życzenie klubowiczów przeprowadzane są również badania tkanki tłuszczowej.
odwiedziło nas: 75825 osób
Omega 2012 wszelkie prawa zastrzeżone.